-->

Všeobecná debata o srazoch........

Re: Všeobecná debata o srazoch........

Poslaťod tomas » 08 Jan 2013, 10:37

peha píše:Takže téma je upravená a slúží na všeobecnú debatu ohladne srazou ale ..................

POZOR žiadne osočovanie a nadávky na členou fóra pokud chcete s dakým dačo riešiť tak cez súkromné správy budto mne alebo konkrétnej osobe.V opačnom prípade budú príspevky bez milosti mazané :geek:

A už môžete zasa debatovať :|

POZOR už je tu cenzura !
Super, čo sa nehodí jednoducho smažem. Peháčku dosť si ma prekvapil :_(
Som tu na fore asi najaktívnejší člen a začínam mať strach že už sa nebudem mocť vyjadriť. Respektíve budem si musieť dať pozor na to čo napíšem aby som niekoho náhodou neurazil. Hold budeme tu iba super ľudia, ktorý sa budu pochlebovat a tľapkať si po ramenách aký su skvelý :cry: . Od admina som čakal nestrannosť, rozumiem že tu nechce nadávky a vulgarizmi.
Pokial viem nikdy som ich tu nečítal, ani neviděl. Písať svoj názor cez SS mi príde trapné, pretože sa tie správy stejne preposielaju iným, alebo sa dokonca zverejňujú. Toto mi príde fakt trapné !
Nech žije sloboda prejavu :,P
Cruze Tomask desing 1.8 LTZ
Carthell Prg
Obrázok užívateľa
tomas
Profík

Poslaťod peha » 08 Jan 2013, 11:59

Tome keby som mal čas tak Ti vysvetlím začiatly rozpadu starého fóra a mna stálo a stále ješte stojí dosť üsilia aby to tu fungovalo.Myslíš že to chcem dostať do takých kolají ako to to bolo tam no ver mi už dva dni mám nervy nadranc takž napìšem to aj verejne.....pokud to takto bude trvať ďalej zruším fórum a skončim uplne už fakt mám nervy v háji a Já sa musím súatrediť aj na robotu.Takže skúsim ísť ďalej ale nevládzem fakt skúste si to už pár krát sa o beh a vytvorenie fóra pokúšali viacerý a nedalo sa no dokonale teraz chApem Myloša a po včerajšku my už Táňa chcela vyhodiť notik a tak pokud sa to neukludní a nebude pokoj fahkt to skončím.
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod rudla » 08 Jan 2013, 12:03

Vydrž :!: :!: Forum musí dál pokračovat :!:
Daewoo Tacuma 2002 1.8 LPG - 72 kW
Obrázok užívateľa
rudla
Profík

Poslaťod alvin » 08 Jan 2013, 12:36

Pehacku moc to prezivas.suhlasim,ze vzajomne invektivy a vyslovene urazky sem,ani na ziadne forum nepatria,ale inak nad beznymi malichernostami sa treba povzniest , rozhodne by bola skoda cokolvek rusit
HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" :D,okolo 120 000Km,100 000 otočených cestou z Daewrolet zrazu :D ,predtým MATIZ 0.8/2003, na ten nedám dopustiť,ešte predtým TICO SX
,člen GETZclub.net
Obrázok užívateľa
alvin
Profík

Poslaťod Arendal » 08 Jan 2013, 12:43

Taky se me nelibi ze se nekteri hadaji jak male decka o kyblicek a lopaticku ...
Nakonec to skonci rozbitou hlavou :lol:

Nebylo by jednodussi dotycnym poslat SZ at dane prispevky upravi, dat jim cas, poslat dalsi zprava a az pak mazat??? :idea:
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Obrázok užívateľa
Arendal
Profík

Poslaťod IvoRo » 08 Jan 2013, 13:22

peha píše:.....pokud to takto bude trvať ďalej zruším fórum a skončim uplne

To se opovaž :twisted: Jinak tě plně chápu :-P
SPARK
AVEO 1,4
LEGANZA automat
FORD S-Max 4x4
Obrázok užívateľa
IvoRo
Profík

Poslaťod sandruš » 08 Jan 2013, 13:52

palikx píše:peto ahoj
dekuju za tvuj nazor a beru to od tebe jako darek k vanocum.
mam stejny nazor na zlikvidovani clubu.maji ale argument ze poradani srazu se nikdo neujal.tak ho poradaji oni.vim ze je to blbost kdyz se prvni info podavalo az v lednu tedy jeste se nezacalo s resenim.prijde mi ze to byl asi zamer aby byli rychlejsi.
prijde mi ale divne delat sraz daewoo treba o tyden pozdeji ale byl bych pro treba na baldovci.prislo mi to tam mnohem lepsi nez v olsovci i kdyz to tak nevideli vsichni.
zaroven rikam ze nemam cas nejak organizovat a proto do toho nechci kecat.nerad bych dostal pres nos ze mam jen kecy a skutek utek.
tak hezke svatky

Pamatujte pořadatel byl..Rebell...Myslím si když ho pořádat poprvé on byl lepší než ten vloni spanilku nikdo neposral,hudba byla atd....A měl tam dokonce Prodejce jako sponzory.

A když se doteho vložil po druhé tak seto lidem nelíbylo měli stím problém a proto Pavel s tím sekl a nechal teho....
ex.škoda 135 GL 5 kvalt..Dovos Německo..
ex. Nexia 1,5 8V.
Daewoo Tacuma 1,6 SX 77kw klima,abs,dual airbag,autorádio LG ...Ex.
Fiat Croma 1,9 jtd 110 kW.
Obrázok užívateľa
sandruš
Profík

Poslaťod peha » 08 Jan 2013, 14:02

No práve že ste tu tak to zachráním ale musím to rozdýchať lebo fakt to vbehlo do tých istých kolají ako na starom a tak ješte jedna pripomienka ......toto mi v tedy doporučil Miloš.....Keď sa Ti tu nepáčí tak si založ vlastné fórum.A já som presne toho názoru veď je to dobrovolné a osočovať pre vymazanie príspevkou no už 2x ma Jožo žiadal abych to s týmy jeho urobil ale dúfam že som sa s ním dohodol že daktoré nechám.Já niesom zastanca mazaní príspevkou ani výhazovu členov to je pre mna to najhoršie a dúfam že k tomu nikdy nedôjde.Nikdy nevyhladávám nepriatelstvo ani nevraživosť a to že sa začne bortiť dačo čo sa snažíš držať a je Ti fajn to je podpásovka a Já sa cítim tak ako presne pred dobou keď som odišiel s daewooclubu. Som rád že tu Máme práve tu starú partu v tej boli hádky len pre srandy a aj keď niddy to nebolo ostré až do ........ no nejdem to rozvádzať ale vetšina z Vás už dostali na starom fóre príučku tak to chápete.

Jsme DAEWOO-CHEVY,Jsme legie,Neodpouštíme,Nezapomínáme,Očekávejte nás
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod IvoRo » 08 Jan 2013, 15:01

SPARK
AVEO 1,4
LEGANZA automat
FORD S-Max 4x4
Obrázok užívateľa
IvoRo
Profík

Poslaťod peha » 08 Jan 2013, 15:21

No teda Ivo to si pokašlal :evil: Kašlem na fórum idem pozerať PELÍŠKY :grin: :grin: :grin:

Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na srazy--info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť