-->

co mě dnes nepotěšilo

co mě dnes nepotěšilo

Poslaťod rebel » 15 Apr 2011, 16:02

nepotesilo me nekdo poškrabal na parkovisti u globusu kopotu na aute :-|
Daewoo lanos r.v.1999 fuck off aveo club
Obrázok užívateľa
rebel
Profík

Re: co mě dnes nepotěšilo

Poslaťod jjoohny » 15 Apr 2011, 19:30

No to je smola :-x tomu tak ruky dolámat :D
jjoohny
Profík

Poslaťod rebel » 15 Apr 2011, 19:36

to jo ale mam vplanu upravovat jinou.chci delet jine sani a odvetrani motoru neco jako ma toyota celica
Daewoo lanos r.v.1999 fuck off aveo club
Obrázok užívateľa
rebel
Profík

Poslaťod jjoohny » 15 Apr 2011, 19:43

No to niekedy chcem aj ja lebo hu mám domlátenú od kamienkou a už mám aj to čo tam dám do stredu bude to jak Subaru. Je to z Hundaja ešte neviem ja to bude vyzerat a ani nechcem aby to malo velký odpor vzduchu :P alebo to otočím na opak aby teplý vzduch od motora tadial vychádzal von uvidím :P
jjoohny
Profík

Poslaťod peha » 15 Apr 2011, 20:43

Presne tieto tématka som chcel takže Rebelíku je to svinstvo čo daktorí ludia robie a viete páni a dámy čo ma nie že teraz ale už mesiac mám slzy v očiach a vysoký tlak lebo panstvo na radnici sa rozhodlo že musím odstrániť svoju garáž no a tak neviem čo bude s Kráskou ale pred tým neš som mal garáž tak mi vyrabovali 3 auta a OPLA dokonca dosť poničili takže mám s toho nervy nadranc a nevie ako sa k tomu postaviť lebo keby som bol čierný tak mám všetko zadarmo ale pretože poctivo makám a platím dane a všetko tak sa cítim ako zbitý pes je to vôbec možné aby ten kdo platí za všetko nemal nič a ten kdo žije na úkor druhých má aj smetie odvážané zadarmo tak táto sekcia sa Nám asi bude velmi rýchlo plniť lebo sme proste obyčajní ludia a tak sa nešťastie rozhodlo nás potešiť :mrgreen:
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod jjoohny » 15 Apr 2011, 20:55

Peto a to máš murovanú garáž :?: u nás pred barákom sa zasa bijeme o fleky pomaly nemáme kde parkovat :-x
jjoohny
Profík

Poslaťod Ivosh » 15 Apr 2011, 21:01

Peháčku, nejde si najít nějakou jinou garáž?, nebo jí parkovat nějak v práci za plotem? Snad se nic nestane, byla by to věčná škoda Tvé krásky...
Chevrolet Spark 1,0 LS, hnědá metalíza
Broček, Šíva, a dalších moooooc zvířátek:)
Obrázok užívateľa
Ivosh
Profík

Poslaťod peha » 15 Apr 2011, 22:32

No tady je problém v tom že máme na sídlisku velmi málo parkovacích miest a garáže sú len na druhom konci mesta a okud nemám doma Octávku tak je to pre mbna daleko a potrebujem auto každý den.Naštvalo ma len to že oni mi nariadili garáž zrušiť a dôvod udali " pre zvýšenie parkovacích miest" lenže Já tu parkujem každý den a pre poriadok tak tu v mojom okolí je 8 vrakov bez spz aj bez motora a tie asi podla panstva miesto nezaberajú aj keď majitelia za parkovanie (tu vedla garáže mi z prava stojí 5 rokov Felda bez kolies a z lava žigulík z pokazeným motorom už 3 roka) neplatia a Já dávam 185€ ročne za plachtovú garáž.Ani to že som deklaroval že pokud som s autom mimo celý den tak tam parkuje kamarád s Ticom takže parkovacie miesto je stále obsadené ale tupé hlavy na úrade nepočúvajú ludí ale len sami seba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod Ivosh » 16 Apr 2011, 07:27

Hmmm, tak to je opravdu postavený na hlavu. Já bych jim asi argumentoval tím, že tedy dobrá, odstraním garáž, ale jestliže se mi stane cokoliv s autem, tak to po nich budu vymáhat třeba soudně....gauneři...bohužel takovou bezmoc znám. Zažívali jsme něco podobného s naší chalupou...ale naprdli jsme se a začali bojovat. Vlezli jsme na internet a našli si, jak psát správně žalobu, stížnosti apod. A začali se bránit a vyšlo to, tím, že jsme to všechno psali sami a ještě jeden známý, tak nás to stálo jen a pouze poštovné a jednou soudní poplatek, aby se do dostalo na soud nebo co a jinak ani korunu.....oni si totiž myslí, že si člověk proti nim nic nedovolí, ale musíme se bránit. Jinak to nejde.
Jestli máš na tu garáž smlouvu, tak se podívej dokdy platí. A nech jí stát....nejdůležitější je vydržet a nenechat se jimi zlomit...a hlavně bojovat. :twisted:
Chevrolet Spark 1,0 LS, hnědá metalíza
Broček, Šíva, a dalších moooooc zvířátek:)
Obrázok užívateľa
Ivosh
Profík

Poslaťod peha » 16 Apr 2011, 09:57

Jasne že sa snažím bojovať ale poznáš to sú to veterné mlyny ale ako vravíš nevzdám sa a nechám to na osudu jo a idem na mestské zastupitelstvo kde im vmetiem do xichtov čo robia pre ludí z ktorých žijú,naše prachy berú a rozdávajú sociálkam a tie majú výhody a my len plaťme a držme hubu no Já nebudem držať tohle je aj na Mna dost :twisted:

Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Ďalší

Späť na Všeobecný pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť