-->

Truck chat - nejen pro Iwoshe

Re: Truck chat - nejen pro Iwoshe

Poslaťod rudla » 12 Mar 2016, 12:14

To je trošku větší než Spark : Ať najedeš spoustu km bez nehod a nervů. Můj otec jezdil autobusem a najel 1 500 000 km bez nehody :!:
Daewoo Tacuma 2002 1.8 LPG - 72 kW
Obrázok užívateľa
rudla
Profík

Poslaťod Iwosh » 12 Mar 2016, 13:34

Děkuju kluci:) Je to sice mazec a ještě chvilku bude trvat, než si člověk zvykne na rozměry auta, ale jinak je to nádherný...navíc těch zážitků je hrozně moc a zatím největší je, když přijíždíte k Brennerskému průsmyku..najednou se před vámi vynoří ty obrovské hory...fantastická scenérie...a shodou okolností nám k jízdě hrál J. S. Bach...málem mi to vehnalo slzy do očí... :|
Chevrolet Spark LS, 1,0l, r.v. 2010
V práci DAF 460 XF EURO 6 :)
Obrázok užívateľa
Iwosh
Profík

Poslaťod SkylineGTR » 12 Mar 2016, 14:09

Takže už z5? Paráda. Docela závidím. To už máš toho DAFa po faceliftu, mě se víc líbil před ním.
A co MANy? Ty se mi momentálně líbí nejvíce.
Budeš vozit i nějaké nadměrné náklady?
ex Daewoo Lanos 1.6 16v
Š-Octavia II 1.8 TSI 118kW + hardcore hračka... ;-)
Obrázok užívateľa
SkylineGTR
Profík

Poslaťod kesko » 12 Mar 2016, 16:26

Ivoš, prajem veľa km bez problémov a nehôd. DAFom som sice nejazdil, ale čo sa týka spania, tak za mňa MAN, pod matracom bol dokonca rošt. A jazdenie vo 2ke je teda pekný výkon. 18 hodín v sede to dávalo zabrať. Síce už 7 rokov nejazdím, ale občas zaspomínam.
ex strieborná LEGA 1999 + LPG
ex bordový LANOS HB 1998
[color=#000080]ex modrý MATIZ 2002[/colore]
ex strieborná NUBIRA 1,6 SX 2000
čierna Dacia Sandero Stepway 0,9 TCe Easy R
Obrázok užívateľa
kesko
Profík

Poslaťod Iwosh » 12 Mar 2016, 17:01

SkylineGTR píše:Takže už z5? Paráda. Docela závidím. To už máš toho DAFa po faceliftu, mě se víc líbil před ním.
A co MANy? Ty se mi momentálně líbí nejvíce.
Budeš vozit i nějaké nadměrné náklady?

Je to kamion kolegy, s kterým jezdím, takže až dostanu kamion, tak to bude předpokládám ten starší model. Na firmě jsou DAFy a Scanie. Byl tam i MAN, ale ten je pryč.
Nadměrný náklady nevozíme....jezdíme čistě návěsy a soupravy. Klasika:)
V pondělí jedem zase a to bude na týden:)
Obrázok užívateľa
Iwosh
Profík

Poslaťod Iwosh » 12 Mar 2016, 17:04

kesko píše:Ivoš, prajem veľa km bez problémov a nehôd. DAFom som sice nejazdil, ale čo sa týka spania, tak za mňa MAN, pod matracom bol dokonca rošt. A jazdenie vo 2ke je teda pekný výkon. 18 hodín v sede to dávalo zabrať. Síce už 7 rokov nejazdím, ale občas zaspomínam.

Děkuju:) Budu to potřebovat...jak na takhle velký auto není člověk zvyklý, tak mám staženej zadek na užších silnicích:)))))
MANem jsem nejel:(, takže soudím jen podle toho, co takhle slyším od kolegů, nebo na Truck foru. Tady je fakt silná matrace a pěkně široká a dlouhá na mě:)))) Přece jen mám 193 cm a 115 kg:))))
Obrázok užívateľa
Iwosh
Profík

Poslaťod Iwosh » 01 Apr 2016, 18:55

Zdar pánové:) Zase usedám k počítači pln dojmů a zkušeností:))) Po 4 nedělích jsem pořád nadšen :-Y Tento týden jsem jezdil se soupravou a musím říct, že mě to baví víc než s návěsem...sice je s tím větší práce, protože to není průjezďák, takže po naložení vleku musím odjet, odpojit vlek a nacouvat zpět s náklaďákem, ale jízda je lepší a vlek jde za autem jak po kolejích. A konečně to byl kamion s kabinou na měchách, takže jízda jako v peřince :grin: Za poslední 2 týdny proběhlo Německo (Kiel a Lübeck) a tento týden opět Itálie (Molteno)...jooo a kdybyste si někdo koupil před zimou zimní řetězy na auto z fabriky z Vamberka, tak je klidně možné, že jsem vám na to matroš z Itálie přivezl já:)))))Kolega je tam v pondělí skládá (33 beden plných řetězů na smontování). Foto žádné není, neb tak nějak nefotím, ale užívám si:) A kdybyste jel někdo z Itálie, tak klasická krásná cesta je přes Brenner, ale je tam docela frmol a platíte 9 EUR za průjezd Brennerem (pro os. auta), ale druhá varianta je okolo Benátek, Udine a Tarvisio na Villach...dále pak na Salzburg (na obchvatu je odbočka na Freilassing, kde bydlí Pepa (Hladolev) a pak dále na Dolní Dvořiště atd...moc pěkná trasa po dálnici, která je před Villachem plná kopečků (spotřeba vyšší, ale nic hrozného) a krásných momentů (např. vodopádů)...moc pěkný :D
Obrázok užívateľa
Iwosh
Profík

Poslaťod peha » 01 Apr 2016, 20:57

no super :grin: som síce starý kamionák ale jazdil som na soci LIAZke no aj to bolo frajerina :grin: :grin: :grin: Řidič ten tvrdý chleba má :grin:
a moja piesnička ..................https://www.youtube.com/watch?v=SUnjLxkri1A
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod Iwosh » 02 Apr 2016, 21:59

Obrázok užívateľa
Iwosh
Profík

Poslaťod peha » 08 Nov 2016, 09:42

Tak nám včera jeden umelec na 3 hodiny zastavil premávku v najrušnejšie dobe :lol: Síce tvrdil všeličo no svedkovia videli dačo iné.......náves bol prázdný a cestou do kopca predbehol dokonca superba takže rýchlosť bola super pomalá a na vemi mokrej vozovke sa to to dalo čakať na 100%.To by som si nedovolil ani Já s našimi autami ale čo už len hlavné je že sa nikomu vúbec nič nestalo :|

Obrázok
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecný pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť