-->

Jak zakrýt díru?

Re: Jak zakrýt díru?

Poslaťod topol » 28 Jan 2019, 23:02

Pěkný den.
Jiný problém jsem nenašel jakorát Petrss tady plech nepomůže ale dával jsem to i k sousedům. Tak když někdo bude vědět tak se rád poučím !!!
Pěkný den.
Využil jsem tento námět i když jde o něco jiného. Pravé sklo u spolu jezdce nereaguje na ovládání.
Dělalo to už dřív ale stačilo strčit do skla a dobrý. Takže bude to ve dveřích a to znamená sundat tapicírunk. Ještě jsem to nedělal má někdo jakýkoliv rady abych tam neutrhl nebo něco nepřetrhl ?
Ani nevím přesně jak to tam vypadá ale holt elektrika a nějaký spínače . Já to říkám, že za všechny problémy mohou elektrikáři ! A proč ? Protože nepověsili vedení !
No nic když bude kdokoliv cokoliv vědět rád se poučím protože nevím ani jak se ten tapicírunk sundává.
Ještě, že mě zůstalo sklo viset asi dva cm. od zhora. Mám ofuky a venku je "teplo" Tak to jde !!
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí (a zavírá okna !)
Vl.
topol
Profík

Poslaťod jjoohny » 03 Feb 2019, 23:40

Ahojte najprv treba pozret či sú neni poškodené káble vo dverách tej gumenej priechodke , dalej môžu byt špatné ovládače okien teda vypinače ,potom môže byt poškodený samotný mechanizmus okna roztrhnuté lanko,alebo niečo polámané :| Najlepšie bude rozobrat tapacírum a odpojit konektor ,zásuvku od samotného motorčeka na motorčeku sú dva kontakty plus a minus na ne treba priviest 12v z druhej baterky alebo nabíjačky ak pojde tak závada bude niekde v kabeláži alebo vypinačoch :D
jjoohny
Profík

Poslaťod topol » 05 Feb 2019, 23:41

Pěkný den.
Dík za radu ale rozhodl jsem to řešit až bude teplo. Protože sklo zůstalo viset tak max. 1,5cm o vrchu no a já mám ofuky a vůbec to není vidět, že je okno nedovřený. Objel jsem i nějaký ty opravny a po každý mi najmenovali takový práce ,že to vycházelo nejmíň těch pět tisíc !!! Tak až bude teplo tak se do toho pustím sám. Pak dám vědět .
Tak dík a hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!!
Vl.
topol
Profík

Predchádzajúci

Späť na Technická sekcia - pomoc a rady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia