-->

Palivový filtr

Re: Palivový filtr

Poslaťod Slam » 04 Nov 2019, 11:56

peha píše:Hele takú potvoru modrú kúpil kamarát na Aliexpresu a po zapojení mu to totálne vymlátilo riadiacu jednotku.Bol v tom super výrus takže bacha na tie OBD , já by som to v živote do auta nezapojil :|

Mně funguje také OK a koupený tamtéž. Zavirovaný byl akorát obslužný software na přiloženém CD, který jsem samozřejmě nepoužil.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
Renault Clio 1.2 RT (2001) - po městě atp.
Obrázok užívateľa
Slam
Profík

Poslaťod topol » 08 Nov 2019, 20:52

Pěkný den.
Jako minulý týden jsem jel do České Kamenice a to je přes Prácheň /jen tak mimochodem jede se kolem čedičových varhan/ ale co je to velký výškový
rozdíl. No a já jsem zvyklý hodně brzdit motorem to nás dřív hodně učili .Jakou převodovou rychlostí do kopce tak takovou s kopce . No a zase se mi
rozsvítil EGR ventil. Aspoň jsi to myslím. Jako jsem se rychtoval to vymazat ale včera jsem jel Prahu a tak jsem to na několika místech jako rozjel/doufám,
že mě ne příjde pokuta jako už se mi to stalo/ kontrolka zhasla ! Volal jsem i servisy na kolik by vyšla kontrola lambdy sondy no a když mě řekli od 500 do 800
tak jsem si hned našel a objednal novou. Jak uvádějí má vydržet od těch 60000 do 80000 možná i víc ale pak už kecá. Uvidíme co to udělá. Když pak ještě
váhu vzduchu ta je i do 300kč.No uvidíme třeba bude jezdit a už nebude zlobit !
Vl.
https://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/ ... gJr1fD_BwE

Tohle jsem zapomněl dodat ten důvod.
/Jinak ta cesta do České Kamenice byla důležitá jel jsem pro 8,5 l třešňovice 50% /
topol
Profík

Poslaťod conpet » 08 Nov 2019, 22:18

Vláďo váhu tam asi nemáš , spíš ten map senzor. Váha by asi nebyla za 300 . Moje Lega má 190 000 a lambda původní, Matiz 160 000 a taky původní.
Sorry Bille , já jedu na LINUXU
Obrázok užívateľa
conpet
Profík

Poslaťod topol » 10 Nov 2019, 18:35

Pěkný den.
Péťo máš sice pravdu ale jak se to veme. Váha vzduchu jak jsem si přečetl je vlastně čidlo ,které se snaží držet nastavenou teplotu no a proudící vzduch
ho ochlazuje no a počítač podle množství el. proudu měří množství vzduchu. Kalos to má obráceně. Tam čidlo měří teplotu vzduchu no a pochopitelně
se zase mění spotřeba /nebo odpor čidla/ a je to pomalu stejné jen obráceně. Takže tak nějak .No a stáří třeba lambdy ? Jak se říká nic netrvá věčně
ani láska k jedné slečně . A neříkej, že ty jsi takovej "Jura" jak ve dvaceti . I když přijde děda k babičce a povídá:"Nepozoruješ babi, že mám větší sílu
jak za mlada!? Babička na to dědo neblbni to přeci není pravda! No a děda na to. Víš, že za mlada jsem ho neohnul ani oběma rukama no a teď hoohnu
pomalu jedním prstem !!! :D Takže tak nějak :grin:
Jak říkám hlavně ať čidla čidlujou a auto jezdí a nezlobí !
Vl.
topol
Profík

Poslaťod topol » 13 Nov 2019, 12:56

Pěkný den.
Ještě jsem zapomněl dodat co používám na čidla samozřejmě senzory. :-Mo Je to dobrý a myslím si, že ne jen u aut která mají třeba 150 000km.
Já se taky občas umeju i když někteří říkají, že špína časem opadá :D
Tak vyčistit a ať nám jezdí a nezlobí :-P
Vl.
https://www.sans.cz/air-flow-sensor-cle ... oru-250-ml
topol
Profík

Predchádzajúci

Späť na Technická sekcia - pomoc a rady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť