-->

Nový klíč s čipem a dálkovým ovládáním

Re: Nový klíč s čipem a dálkovým ovládáním

Poslaťod Slam » 07 Nov 2017, 12:21

Tak už mám 3 plně (a společně) funkční klíče k mému autu (všechny s imobilizérem, 2 s dálkovým ovládáním). :geek:
M. Kleiner (bývalá Auriga) na Kladské bohužel také zklamal (prý mu před časem odešla Daewoo diagnostika :cry:), ale doporučil mi Autosalon Dědek v Náchodě, kde prý mají ještě 2 diagnostiky funkční.
Tak jsem tam hned zajel a na počkání do pár minut mi nakódovali oba klíče, které nebyly spárované s autem (a vyšlo to navíc pro oba klíče levněji, než by mě to stálo za jeden klíč u těch patlalů v zámečnictví). :-Y
Příjemným bonusem u toho nového s dálkou (který je jinak identický s tím, co jsem měl a používal) je, že dálka na něm funguje minimálně na 15 metrů, kdežto u toho původního to vždy bylo a je maximálně 1 metr od auta. :-Hm
Přitom do obou klíčů jsem teď ve stejný moment dal stejnou novou baterii (zn. Panasonic jako byla původní) a jak jsem napsal, oba jsou vizuálně identické (model RK-700EU)! :-Oo

Obrázok
Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
Renault Clio 1.2 RT (2001) - po městě atp.
Obrázok užívateľa
Slam
Profík

Re: Nový klíč s čipem a dálkovým ovládáním

Poslaťod IvoRo » 08 Nov 2017, 15:57

Vidíš, Dědek mě nenapadl a to jsem měl u něj na opravě bourané Aveo. Práce byla super. :-:
SPARK
AVEO 1,4
LEGANZA automat
FORD S-Max 4x4
Obrázok užívateľa
IvoRo
Profík

Predchádzajúci

Späť na Technická sekcia - pomoc a rady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia