-->

Koupili by jste si dnes Kalose ?

Koupili by jste si dnes Kalose ?

Poslaťod topol » 11 Nov 2018, 22:56

Dával jsem to i u sousedů.
Pěkný den.
Samozřejmě vím i co je Aveo ale když se tady nic neděje tak si říkám, co ostatní Daewaa ? Jen tak popíjím mléko starců a procházím inzerci no a tak jsem třeba narazil na toto ale já dopředu říkám, že bych si toho Kalose koupil znova . Jsou pryč doby kdy jsem jako malej kluk chodil do školy pět kilometrů lesem. Dneska u nás ? Zastávka poslední zastávka autobusu asi půl km. a když nejede autobus tak děti snad ani nejdou do školy !!! Zpět k Daewů .Jinak trochu zavrže když se nejede úplně v rovině ale jinak jezdí a doufám, že s tímle už dojezdím . Dnes jsou jiné technologie a jiné oleje a tak auto dvěstě i víc není vyjímka. Víte měl jsem jak víte Espace šesti válec 3 litr a v roce 2003 byly jako mrazy až k té dvacítce no a já stál venku a motor zamrzl. Ne natvrdo ale potom mě začalo zlobit těsnění pod hlavou. No a když ho měnili /byl jsem u toho/ a ptal jsem se automechanika jak vypadá a co ještě najede. No a on my řekl, že těch dvěstě ještě vydrží /měl najeto asi 230 /. Celý příspěvek má být na téma Daewoo. Líbí se mi slogan Peti :
Sme DAEWOO-CHEVY , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Jinak tohle je inzerát na Hyperinzerci.
Daewoo - Více než 2,5 milionu vozů
Reklama
http://www.autoscout24.cz/

Auta z Německa. dalších evropských zemí.
Zdarma APP
·
Jednoduché zpracování
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!!!!
Vl.
topol
Profík

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Poslaťod conpet » 11 Nov 2018, 23:23

Kalos / Aveo hb hodně klesl na ceně, dneska je dají koupit i dobře vybavené kousky, jen myslím že jejich velký nepřítel je koroze. Lemy, dveře atd.
Sorry Bille , já jedu na LINUXU
Obrázok užívateľa
conpet
Profík

Poslaťod peha » 12 Nov 2018, 17:52

Kalosa nie ale kludne by som bral Nexiu z Ukrajiny :,P Tie nové čo sa tam vyrábajú sú docela fajnové :-P
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod jjoohny » 12 Nov 2018, 20:38

Máš pravdu to té plechovky nemajú žiaden tvar :-nn tá nexia to celkom ujde :,P
jjoohny
Profík

Poslaťod topol » 13 Nov 2018, 22:39

Pěkný den.
Jsem rád, že jsem vyprovokoval aspoň malou diskus. Víte u mě to bylo tenkrát bleskové rozhodnutí . Tenkrát jsem jel na Moravu teploty nad třicet /kéž by byly teď/
no a já před odjezdem jsem nechal na Kalosovi nafouknot klimu za těch dvanáct set. No a kolem Olomouce přestala klima "klimovat" a já jel tenkrát kolem AAA a tak jsem tam zajel a, že snad dál pojedu i autobusem. Protože jsem měl Renaulta tak jsem původně chtěl Clio ale oni tam měli Kalose který byl jako předváděcí a měl najeto /to si pamatuji/ čtrnáct km a byl tenkrát za dvěstě /to jsem tenkrát měl ještě peníze a platil jsem to vlastně ten rozdíl i v Markách/. Dá se říct, že jsem to rozhodnutí nikdy nelitoval no a kdyby mě ten Volejník /to je jméno toho v-la co mě naboural tak bych ho měl dosud. Jinak já vždy dělal dutiny a spodek dá se říct každý rok a s korozí jsem neměl nikdy problém .To spíš koroduji já i když hodně používám /mléko starců/Jinak na auto používám konkor 222 a dobrý.
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí !
Vl
topol
Profík

Poslaťod conpet » 14 Nov 2018, 13:23

Pokud se ty dutiny dělají od nova pravidelně, tak je to super. Jenže lidi koupí nové auto, mají ho 5-6 let, ani na to nešáhnou a pak prodají. Už to bývá chycené a osud je nezvratný. Koupí to další člověk a snaží se to zachránit, bohužel už je pozdě.
Sorry Bille , já jedu na LINUXU
Obrázok užívateľa
conpet
Profík

Poslaťod jjoohny » 14 Nov 2018, 22:34

U nás dávame do prahou a dveri starší olej striekačkou ho tam nalejem cez malé otvori to je asi najlepšia ochrana proti korozi :D on zatečie všade. Konkor tiež používam ale hlavne silikon na plasty a gumené tesnenia .Mne na leganze skorodovala nádrž v zvaroch tak som mohol tankovat len dopol nadrže :D a tiež keby do mna nebuchli tak by som ho mal asi stále :grin: ale teraz na tomto mám aspon plastovú nadrž :grin:
jjoohny
Profík

Poslaťod peha » 17 Nov 2018, 23:15

Já to mám super lebo Rendlík má 12 ročnú záruku na hrdzu tak uvidíme či frantíci dobre auto urobili :grin:
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Späť na KALOS

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia