-->

MATÍZ CLUB CZ

MATÍZ CLUB CZ

Poslaťod Vojta » 27 Máj 2013, 13:08

Tohle téma tady zatím chybělo. Matíz club CZ pořád EXISTUJE. Sice není aktivní, ale pokud by byl zájem ze strany majitelů Matýsků, vždycky se dá něco dělat :-G
Modrý Maťulka 1.0 PDi
NAŠE SRAZY BYLY A BUDOU PARÁDNÍ
Obrázok užívateľa
Vojta
Profík

Re: MATÍZ CLUB CZ

Poslaťod Vojta » 14 Okt 2013, 18:37

Za poslední měsíc jsem dostal několik dotazů, tedy přesně čtyři (dva písemné, dva ústní), jak je to vlastně s Matíz clubem. Existuje?
Odpověď je stále stejná: Existuje, ale bez jakékoliv činnosti. Důvodem je nezájem členů. Nebyl by problém udělat třeba samostatný Matíz sraz, nebo jinou akci. Ale má to cenu pro 4 až 5 účastníků? A to jsem ještě nadsadil. Co si mám myslet, když se přihlásí nový člen, vystavím a pošlu poštou 17.6. průkazku (měl jsem ji původně sebou ve Frenštátu, že ji předám osobně) a od té doby o něm nevím. Dostal průkazku nebo nedostal? Má ještě vůbec Matýska? A takových je mnoho.
Takže ještě jednouMATÍZ CLUB EXISTUJE, ALE BEZ ČINNOSTI :-/s
Modrý Maťulka 1.0 PDi
Obrázok užívateľa
Vojta
Profík

Poslaťod peha » 14 Okt 2013, 20:36

No je to dobré ale myslím že naša parta zo starého fóra je dosť silná a na srazoch to zatial bolo fantastické tak dúfam aj Já že Nám to vydrží a budeme sa držať formy Manín a Frenštát to fakt bolo oživenie.Jo keď človek pozrie na Nexia club ten už tiež pomali zomierá ale alespon daktorý bývalý členovia sa držia a ej Naša parta už má fúru iných vozítkou a stále sú srdcom u Daewaa :grin:
Obrázok
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Obrázok Sme DAEWOO-CHEVY , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás Obrázok
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod Vojta » 14 Okt 2013, 21:06

Peťo, nespamuj a vymaž svůj příspěvek (i tento můj). Ostatní v SZ
Modrý Maťulka 1.0 PDi
Obrázok užívateľa
Vojta
Profík

Späť na MATIZ

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia