-->

XIV. Daewoo/Chevrolet sraz - Autokemp Ježov

Re: XIV. Daewoo/Chevrolet sraz - Autokemp Ježov

Poslaťod jarda » 31 Mar 2019, 19:06

Jarda+ Ital- ubytování máme zarezervované, když se nic mimořádného nestane tak v sobotu dorazíme.
Obrázok užívateľa
jarda
Profík

Poslaťod peha » 31 Mar 2019, 22:04

Pre Škodováka - Filipe kráska má uťahaný motor takže kopce sú pre ňu dačo hrozné a mám obavy aby zasa dačo neruplo.Ona už je proste len tak na pol hodinkové cesty a potom oddych lebo pri zohriatí stráca silno výkon.Nemám na to už síl ani mieto na opravu a ani neviem čo by som urobil.Iný motor je aj tak sázka do lotérie to je vlastne aj tento.Je to dosť kilákov a my sa možno dostaneme len na otočku lebo zatial mi nedali termím na RP ale ten je pre mňa okolo mája alebo júna takže všetko je vo hviezdach.
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Poslaťod alvin » 28 Apr 2019, 21:30

Priatelia, netuším, ešte ako budem robiť, bol som nútený zo dňa na deň zmeniť ,prácu,samozrejme nie mojou vinou,pokúsim sa ukazať aspoň na 1 deň,ale ten datum je nahodný alebo vybratý ? má svoju symboliku,ako spomienka na Vojtu presne sadol,ja viem prečo
HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" :D,okolo 120 000Km,100 000 otočených cestou z Daewrolet zrazu :D ,predtým MATIZ 0.8/2003, na ten nedám dopustiť,ešte predtým TICO SX
,člen GETZclub.net
Obrázok užívateľa
alvin
Profík

Poslaťod sandruš » 30 Apr 2019, 18:45

Pokud okolností dovolí. Přijedu i když nemám Daewoo moc ráda vás totiž uvidím.
ex.škoda 135 GL 5 kvalt..Dovos Německo..
ex. Nexia 1,5 8V.
Daewoo Tacuma 1,6 SX 77kw klima,abs,dual airbag,autorádio LG ...Ex.
Fiat Croma 1,9 jtd 110 kW.
Obrázok užívateľa
sandruš
Profík

Poslaťod JOMAT » 12 Máj 2019, 23:20

Dorazíme aj my.Teda JOMAT+manželka Maťa+dcéra Paulínka.Dotiahneme si aj obytný príves.Asi prídeme už v piatok.To ešte upresním.JOMAT :| .
JOMAT

Poslaťod kesko » 15 Máj 2019, 22:05

Izba rezervovaná, tak dovidenia. :-P
ex strieborná LEGA 1999 + LPG
ex bordový LANOS HB 1998
[color=#000080]ex modrý MATIZ 2002[/colore]
ex strieborná NUBIRA 1,6 SX 2000
čierna Dacia Sandero Stepway 0,9 TCe Easy R
Obrázok užívateľa
kesko
Profík

Poslaťod pavel » 28 Máj 2019, 17:02

muzes me zavolat 704798929
pavel
Profík

Poslaťod LordMMX » 01 Jún 2019, 10:09

peha a čo urobiť aspoň základný servis motora? prekrúžkovať, vymeniť guferá. a vyhodiť lpg do kontajnera. ? :)

Ak sa mi podarí príjsť tak dúfam, že uvidím čo najviac legánz :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX - Areum
Daewoo Evanda 2.0 CDX LPG - ? Bez mena zatiaľ
ex-Lanos, ex-Corsa, rip-Nexia, rip-Espero, rip-Marea
Obrázok užívateľa
LordMMX
Profík

Poslaťod peha » 02 Jún 2019, 20:30

Práve že ona jazdí na LPG dobre ale benzin jej nechutí :grin: Jo stále je to na vážkáh či vôbec dorazíme lebo máme starostí až nad hlavu a v robote je nás super málo.Tento mesiac som od 20 až do 28 na povodňovom cvičení a ešte toho máme plno pred sebou.Kráska je možno v poslednom ťažení ale to z hladiska STK lebo to čo u nás urobili je neúnostné.Možno proste skončí alespoň na rok v garáži a potom sa uvidí.Repas toho motoru sa neoplatí.Inak má v pivnici nové čapy,tlmiče,kostičky ,katalizátor a brzdy ale fakt je to pre mňa hrozné.Čas mám tak 2 hodinky večer a to ešte len každý tretí deň a hlavne nemám to kde robiť a do servisu sa to cenovo neoplatí.Takže uvidíme po 7.9. možno to prežije a bude ďalej na miestné jazdenie ale je aj ta horšia možnosť a to........ :cry:
Leganza CDX 2,0 - Biela Kráska-Podsvietená , 16 alu , LPG Landirenzzo V-05 , JVC KW-AVX730 , HERTZ, ----Elegante Forza----

xxxxxxxxxxxx http://pepino65.rajce.idnes.cz/ xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx http://www.infonoviny.sk/ xxxxxxxxxxx
Sme DAEWOO , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Obrázok užívateľa
peha
Administrátor

Predchádzajúci

Späť na srazy--info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť